Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
ty jesteś dumny-NAS W TO NIE MIESZAJ TROLU TĘPY
dzidas ty to zamilcz, bo jak ktoś tu jest trolem.. to spójrz w lustro i go zobaczysz:D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda gadać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O proszę, a nie mówiłem że siedzą i piszą panowie buhahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Patologia. Jak ktoś chce zobaczyć jak wyglądają to codziennie stoją jak sępy pod sklepem Groszek / Lewiatan Sienkiewicza. Żałosny widok. Zero perspektyw - dno. Kilka razy przechodząc zasłyszałem o czym mówią. Po prostu  brak słów, nie wspomnę o słownictwie jakim operują. Współczuje rodzicom ze mają takich synów, mam nadzieje ze moje dzieci nigdy nie wyrosną na taki element. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
je*** kur** co pier***a farmazony !! kur** odstresowali sie na małolacie !! zero honoru !!! kiedys kur** zaplaca za to !!! .. Małolat głowa do gory !!! PUŁAWY ZA TOBĄ !!!
Honor? Nie używaj słów, których znaczenia nie znasz. Puławy za tobą? Chyba żulernia, bo Puławy chcą spokojnie żyć i pracować. Zapłacą za to? Idź śmiało na komendę i wystaw im rachunek, a ponieważ wiadomo, że ze strachu tego nie zrobisz to zamknij dupę frajerze. Jebnij jeszcze jednego dopalacza, obszczyj spodnie i żyj tak dalej. O ile można tę marną egzystencję życiem nazwać...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Patrząc na całą prowadzoną dyskuję zastanawiałem się czy warto jest brać w niej udział. Myślę, że nie. Dlatego napiszę od siebie. To co się dzieje od kilku lat na ul Sienkiewicza to istny skandal. Patologia, alkoholowa która przesiaduje na murku na przeciwko sklepu groszek i na trzepaku nic sobie nie robi z interwencji straży miejskiej czy też policji. Często byłem świadkiem jak wręcz się śmiali z nich. To przykre ale prawdziwe. Rozbijanie butelek o chodnik czy ulicę to narma. Wieczny bałagan pomimo dwóch śmietników i kosza na śmieci to norma. Oplute chodniki, wrzaski imprezy na tzw. legalu to norma. Wzywanie karetek do swoich zapijaczonych ledwo dychających kompanów to też norma. Leżą na trawnikach, załawiają swoje potrzeby za wiatą śmietnikową na bloku i nie liczą się w ogóle z mieszkańcami osiedla. Dlatego twierdzę, że tylko porządną pałą można coś zdziałać na tych degeneratów, gdyż oni mają wszystko daleko. Reasumując jestem murem w tym przypadku za policją i mam cichą w końcu nadzieję ze zaprowadzą porządek z tą chorą sytuacją.
TEŻ TAK MYŚLĘ.BO ''FLAKI SIĘ GOTUJĄ"JAK SIĘ PATRZY NA TYCH DEBILI!!!TĘPIĆ PELACTWO!!!PAJACE,ŻULE,OBSZCZY MURKI,NAROBI SOBIE TATUAŻY PAJAC I ŁAZI.W LECIE JEST GORZEJ NA DWORZE,A TERAZ NA KLATCE SCHODOWEJ.ZNOWU NASZCZANE.TRZEBA KUBUSIA ZŁAPAĆ I RYJEM GO W TO WSADZIĆ JAK PSA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
je***e paly siedzą i wypisują komenty, przecież to wiadome. MUNDUR NIEBIESKI, ORZEŁ ŻELAZNY, POBILES DZIECKO, JESTES ODWAŻNY, JESTEŚ DUMNY ZA SWOJE CZYNY, POLSKA POLICJA TO Sku***SYNY.!!!!!
Debile.Do pracy darmozjady.Dobrze policja robi.Tylko za mało takich akcji!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TEŻ TAK MYŚLĘ.BO ''FLAKI SIĘ GOTUJĄ"JAK SIĘ PATRZY NA TYCH DEBILI!!!TĘPIĆ PELACTWO!!!PAJACE,ŻULE,OBSZCZY MURKI,NAROBI SOBIE TATUAŻY PAJAC I ŁAZI.W LECIE JEST GORZEJ NA DWORZE,A TERAZ NA KLATCE SCHODOWEJ.ZNOWU NASZCZANE.TRZEBA KUBUSIA ZŁAPAĆ I RYJEM GO W TO WSADZIĆ JAK PSA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To weś tego Kubusia i przejrzyj nim glebę, tu tylko psychiatryk, nic więcej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Siedzę z kumplami na murku i pluję na ludzi.. rampampampam Nagle pod murek zajeżdża Policja. Wtedy krzyczę : Mundur niebieski, orzeł żelazny. Zabiłeś dziecko, jesteś odważny. Przychodzą po mnie, ja się nie boję bo w razie czego szybko spi***ę Policja odjeżdża. Skaczę z nogi na nogę siedzieć na murku i pluć jakoś nie mogę. Oni nie mieli munduru niebieskiego ani orła żelaznego. Ich Mundur był czarny a Orzeł biały, Moja dupa czerwona a dres zafajdany. Poszłem prędziutko do mamy. Już nie siedzę na murku i nie pluję na ludzi - poszłem po rozum do głowy. Teraz gdy widzę radiowóz prężę się dumnie i prostuje, kłaniam w pas i wyśpiewuję: ****************************************************** Mundur czarny, Orzeł biały, dzięki Ci Policjancie jesteś Wspaniały. Pozdro...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To weś tego Kubusia i przejrzyj nim glebę, tu tylko psychiatryk, nic więcej
Psychiatryk tu nie pomoże raczej, prędzej kamieniołomy. Nauczyły by się takie żule roboty to i szacunku dla drugiego człowieka by nabrały.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie żebym bronił pobitego ale słyszałem już kilkukrotnie o tego typu sytuacjach i zawsze jest to samo tłumaczenie policji ,że podejrzany/zatrzymany uderzył się sam w głowę. Poza tym jeżeli uderzył się sam w głowę to czego ma ślady na żebrach ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ślady na zebrach? Od pasów, swirowal pawiana to go związali żeby krzywdy sobie nie zrobił, a że walił łbem o ścianę to co poradzić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może pomoże, widziałem niedawno jak go zabierali
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rzadko jestem za policja,ale w tym przypadku uważam że akcję przeprowadzili wzorcowo,bo jak przechodzę koło tego sklepu to żygać się chce!bydło i jeszcze raz bydło.Jak z takim h..em można normalnie rozmawiać jak on siedzi zamroczony i niewie co z nim się dzieje.demoralizują tylko dzieci.A policja to powinna codziennie tym ochłystkom wpie.dol spuszczać , bo nie widzę dla nich innej resocjalizacji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podobno na dołku w celi zrobił gościowi loda z połykiem, cała komenda ma brechę bo ciągnął pod samą kamerą... tfu pedalisko je***e.
A to zapewne pisał psiak! Bo kto by o tym wiedział? Tylko ten któremu rzekomo smigal galę lecz wątpię by się przyznał do tego że mu typ ciągnął, a psy robią to pl złości bo ich oczernil i wypisują ze jest frajerem żeby go tepili na osce, nikt nie jest głupi, i co jeszcze powiecie? Może że próbował popełnić samobójstwo bo komuś źle pociągnął? Żałośni jesteście
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podobno na dołku w celi zrobił gościowi loda z połykiem, cała komenda ma brechę bo ciągnął pod samą kamerą... tfu pedalisko je***e.
To pisali psiaki jak chuj. Bo kto by wiedział że komuś robił rzekomo galę? typ któremu robił napewno by się nie przyznał ze koleś mu ciągnął. Psy robią to po złości ze ich oczernil (prawidłowo) a teraz się mszcza żeby Każdy go cisnal na osce, i był ponizany. A teraz co wymyslicie? Ze próbował popełnić samobójstwo bo komuś źle pociągnął? Haha żałośni jesteście burki policyjne :-D :-D :-D A to już napewno pisali psiaki. Bo kto by wiedział o tym ze rzekomo smigal galę jakiemuś typowi? Typ napewno by się nie przyznał ze koleś mu ciągnął. Wiec? Psy Piszą to specjalnie i po złości żeby go upokorzyc i żeby go tepili na osce. Nikt nie jest głupi. Co jeszcze wymyslicie? Że próbował popełnić samobójstwo bo komuś źle pociągnął? Żałośni jesteście jak sam Skurwysyn Haha nie no polewa z was dobra zeszmacone obsrabe kurwy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To że laske robi to wiedza mieszkańcy osiedla bo go widza z okien jak to robi za flaszkę. Że sprzedał ziomków to się oni dowiedzą jak policja po nich przyjdzie. Lada dzień ktoś zapuka do ich drzwi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pawła już zawinęli z towarem, naprawdę pedał rozpruł się na mendowni... trzeba uważać na frajera.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystkim tym z tego murka- na you tube wpiszcie sobie BŁĘKIT POLICYJNYCH LAMP' cała prawda o was- obsrańce... Ha ha ha.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 10 z 12

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...